Galéria         

Naša firma

 

Firma Pneucentrum Mrázik , založená v decembri 1993 , zahájila svoju činnosť 7. 2. 1994 predajom prvej pneumatiky.
Pôsobnosť firmy je na severe stredného Slovenska.

Vývoj firmy

Náš tím

Pracovníci FY Pneucentrum Mrázik v čase zahájenia podnikania v oblasti predaja pneumatík neboli žiadni nováčikovia.
Od r. 1970 pracovali vo firmách zaoberajúcimi sa pneumatikami ako BARUM a neskôr Matador. Až do dňa privatizácie firmy Matador,v r. 1993, keď sa stali ľuďmi nepohodlnými pre  privatizérov.    A  keďže boli  v    ,, čiernej mágii “ ozajstnými profesionálmi, zostali verní a snažili sa / síce za veľmi ťažkých podmienok/ v tejto profesii pokračovať. Začali veľmi opatrne a to s predajom pneumatík zn. Barum a Matador. Potom začali spoluprácu s importérom pneumatík Goodyear a práve táto značka bola prvou zahraničnou, ktorú predávajú. Ale postupne zväčšujúci sa sortiment automobilov na našom trhu si vyžiadal priberanie ďalších značiek pneumatík do predaja.
                                                                    

predajňa

Budeme radi ak sa rozhodnete nás navštíviť osobne, ale ak nie, prehľad o firme získate nahliadnutím na našu internetovú stránku. A potom si vyberáte – či už pneumatiky, disky / za pomoci softvéru, ktorý vám umožní vami vybratý disk znázorniť na vozidle /, alebo ponuku a tabuľku snehových reťazí, či technické tabuľky a označovanie na pneumatikách.

panorama 

zdvihákyservis hala

 

Logo servis

 

 

 V Pneuservise Mrázik vykonávame na kvalitných strojoch a zariadeniach komplexné pneuservisné služby pre širokú motoristickú  verejnosť a firmy :

Radenie vozidiel pred pneuservisom

Na vašu návštevu sa tešia skutoční profesionáli, pre ktorých je práca zároveň ich koníčkom.

Ing. Mrázik Ján Pneucentrum