POLO-AUTOMATICKÁ SADA SMART SPAIR

Polo -automatická opravná sada SLIME "Smart Repair" pre pneu defekty osobných áut

Nie je potrebné automobil zdvíhať ani demontovať koleso, stačí použiť prípravok SLIME, nahustiť pneumatiku výkonným mini - kompresorom (11L/min.) a vyraziť na cestu. Navyše obsahuje adaptéry pre lopty, hračky, matrace a iné nafukovacie predmety. Smart Spair je ľahko prenosné riešenie pre opravu defektu. (výkon kompresoru 11,04 l/min) Uschovajte ho pod sedadlom auta, alebo v kufri. SLIME je univerzálny pre všetky typy aut.

AUTOMATICKÁ SADA SAFETY SPAIR

Automatická opravná AUTO sada SLIME "Safety spair" pre defekty osobných áut

Patentovaný systém umožňuje komukoľvek opraviť prázdnu pneumatiku a to len za 7 minút a tým minimalizovať čas strávený na nebezpečnej ceste. Už nie je potrebné čakať na odťahovú službu, alebo spoliehať na nebezpečné aerosólové hustenia pneumatík. Rozdiel oproti SMART typu je, že nie je potreba fľašu ručne naliať do pneu. Stačí len pripojiť kompresor do zapaľovača a hadicu na ventilček pneu. Systém vženie do pneu vzduch i s materiálom Slim. (Výkon kompresora 23 l / min). Doba hustenia pneu cca 7 minút.

NÁPLŇ SLIME 474ml

474 ml náplň bezdušová SLIME Obsah pre štandartnú AUTO pneu

Je testovaný pre použitie vo všetkých pneumatikách. Po inštalácii (naliatí do pneu) zostáva Slim stále kvapalný a nestvrdne či nevyschne. * PRINCÍP * V otáčajúci sa pneu pri jazde tlačí odstredivá sila zelený tmel Slim na plochu behúňa a vytvára tak ochrannú vrstvu, ktorá okamžite po akomkoľvek prepichnutí  do veľkosti 6mm do otvoru vnikne a ten následne utesní. Slim tmel zostáva po aplikácii do pneu AKTÍVNA (živý) ešte 2 roky. Slim nie je určený pre riešenie poškodených bočníc  pneu, pätiek, netesností ráfikov pneu a tiež netesných ventilov. SLIME je určený pre rýchle opravy cestných pneumatík.

NÁPLŇ SLIME 237ml

237 ml náplň SLIME Obsah pre štandartnú MOTO a pneu záhradnú techniku

Prevencia prepichnutí - je testovaný pre použitie vo všetkých pneumatikách. Po inštalácii (naliatí do pneu) zostáva Slim stále kvapalný a nestvrdne  či nevyschne. * PRINCÍP * V otáčajúcej sa pneu pri jazde tlačí odstredivá sila zelený tmel Slim na plochu behúňa a vytvára tak ochrannú  vrstvu, ktorá okamžite po akomkoľvek prepichnutí  do veľkosti 6mm do otvoru vnikne a ten následne utesní. Slim tmel zostáva po aplikácii do pneu AKTÍVNA (živý) ešte 2 roky. Slim nie je určený pre riešenie poškodených bočníc pneu, pätiek, netesností diskov a taktiež netesných ventilov. SLIME je určený pre rýchle opravy cestných pneumatík.